Hotel Paradise - vzpomínka ..

Pojďme si zavzpomínat na dobu, kdy jsem byla v Hotelu Paradise :)
Hotel Paradise - vzpomínka ..
Ahoj přátelé,

čekala jsem na tu správnou příležitost, kdy se ozvat s vlastně prvním, pořádným blogem…

V televizi teď běžela reality show, kterou jsem občas shlédla…  Robinsonův ostrov.
Začátky jsem moc neprožívala, spoustu lidí, spoustu jmen a běh na dlouhou trať pro všechny soutěžící.  Pravidelným sledujícím jsem se stala až pár dílů před koncem a teď už známe vítěze…
Poslední díl jsem celkem prožívala. Ne, že bych si někoho oblíbila, byla skalní fanynka nebo si kvůli tomu "ukousala" všechny nehty na nohách, ale vzpomněla jsem si…

… a tak si pojďme trošku zavzpomínat na Hotel Paradise…

Od té doby, kdy jsem HP vyhrála, uběhlo pár let… Letos to budou už 4roky. Neuvěřitelný, nechce se mi tomu věřit..
A tak sedím před telkou koukám no Robinsonův ostrov, moderátor napínavě vytahuje jména toho, kdo vyhraje a já s dvěmi kluky, kteří doufají ve vítězství tak strašně soucítím… Obrovská radost a jedno velké zklamání, prolínající se se smutkem.. To po vyřknutí vítěze jeden a druhý cítili…

Myslím, že jsem ještě nikdy neříkala, jak jsem se vlastně přihlásila.

…v telce běžela několik týdnů upoutávka na reality show v „Ráji“. Okamžitě a bez jakéhokoliv váhání jsem věděla, že se prostě musím přihlásit. Mamka se mi smála a říkala: „Hele, to je něco pro Tebe“, nicméně mi nevěřila, že se přihlásím, že mě vůbec vezmou a že to dej Bůh i vyhraju… Hahaha.
..dokud jsem se opravdu nepřihlásila a nepřišla mi pozvánka na casting.
Ale ať nepředbíhám. Pracovala jsem tenkrát u mamky v salonu, kde byla spousta práce a tak jsem měla na přihlášku pořád spoustu času, až jsem to samozřejmě prošvihla.
Sedím u počítače, říkám si, tak to jdu teda vyplnit a červenými písmeny se na mě směje (mračí) nápis – „Přihlášky jsou již UZAVŘENY“.
Málem jsem pukla vzteky a spadla ze židle, ale když jsem vyplněnou přihlášku zkusila odeslat, systém mi ji ještě vzal. Pro jistotu jsem napsala i email na všechny možné adresy, které jsem na stránkách našla… Blázen no.

Dlouho se nic nedělo až jeden den přišla odpověď.
"Vážená slečno Slováková, dostavte se tolikátého a tolikátého tam a tam…"
-Jupíííí.
Jen to mělo malý háček. Casting byl v sobotu v Praze. Myslím, že v deset hodin ráno, ale co čert nechtěl, den předtím jsem měla se svojí nejlepší kamarádkou Alčou naplánovanou  akcičku a samozřejmě jako mladá a hloupá jsem ji nemohla vynechat… Říkám si pohoda, ve dvě půjdu spát a v 8 ráno vyjíždíme směr Praha. STŘIH – je asi pět ráno, tančíme v klubu a já nehodlala jít domů. Nebýt tenkrát Alči, tak jsem se prd někam dostala a taky prd vyhrála.…Doslova mě odtáhla domů!
Takže díky Aloušku ;)
Hodinový spánek po probdělé noci…  Asi všichni, kteří jste někdy podobný večírek zažili, tušíte, jak strašný a těžký ten den pro mě byl… Nejhorší bylo, že jsem měla nějak vypadat, reprezentovat samu sebe, taky jsem musela souvisle mluvit, neplácat úplný kraviny a bylo mi jasný, že spát nepůjdu dřív než za 12hodin… Šílená představa, ale zvládla jsem to a došla až do konce…
 
A jak na Hotel Paradise vzpomínám dnes?
V podstatě si nepamatuji nic špatného. Bylo to prostě skvělé a já měla tu čest něco takového v životě zažít. Děkuji všem za tu příležitost a největší dík patří mé mamce… To ona byla a pořád je ta, která pročítala každičký komentář a ne, že by některé byly zrovna vytříbené, slušné, vkusné a hlavně pravdivé.. To ona trpěla u televize a všechno prožívala se mnou a místo facky z první dobré po návratu mě obejmula a miluje mě stále pořád stejně.
Samožejmě jsou i věci, které by zůstaly jen mezi mnou a mým, teď už bývalým přítelem, kdybych se do této soutěže nepřihlásila, ale co Tě nezabije, to Tě posílí... ;)
..Na to pamatujte..

Vaše Nela
blog